hírek

Lions szövetség hírek

X. Jubileumi Kantharosz Gála - Győr

Valóban páratlan élmény, kellemes társaság, csúcsborok, felemelő muzsika és szívet melengető cél jellemezte ismét a Kantharosz Gálát Győrben, amelyet 2019. április 05-én, immár tizedik alkalommal rendeztek meg. A Gálát megtisztelte dr. Chrabák László kormányzó Úr is, aki külön gratulált az est főszervezőjének, Pió Mártának.

Győr meghatározó civil szervezetei (többek között az Első Győri Lions Club, az Arrabona Lions Club, a Patrónus Lions Club) fogtak ismét össze hogy ne külön-külön próbáljanak kisebb-nagyobb összegekkel támogatni rászorulókat, hanem az erőket koncentrálva, „egymásba simuló kezekkel” megoldhatatlannak tűnő gondokat sikerüljön orvosolniuk. Társult a gondolathoz a Győri Filharmonikus Zenekar, amelynek muzsikusai ezen az estén fellépti díj nélkül játszottak.

Hír kategóriák