2020. január 25. 19:00 óra

Lions Bál 2020

Lions bál 2020

Kedves Lions Barátaim!

Szeretettel hívlak Titeket a Kormányzói Országos Lions Bálba!

Időpontja: 2020. január 25. szombat, 19:00 óra
Érkezés: 18:00 órától
Helyszíne: Stefánia Palota  (bejárat a Zichy Géza utca felől)
Zene: Horizont Happy Band
A bál védnöke: Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere
A bál díszvendége: dr. Czeglédi László
Lions Díj: Mindig az országos bálon derül ki, hogy ki kapja a Lions Díjat. Ez ebben az évben is így lesz.
Dress code: Az alkalomhoz illő öltözék

A helyszínről

Idén is a legjobb árérték arányú helyszínt, a Stefánia Palotát választottuk, annak sok-sok előnyével és kevés hátrányával.
A foglaltság, az asztal és székkiosztás alaprajzon tekinthető meg. A zölddel jelölt székek még elérhetőek, a pirossal jelzett pedig már foglaltak.
Idén is két teremben lehet foglalni. A fő terem a Gróf Eszterházy Mihály terem. Ebben a teremben lesz a megnyitóprotokoll, a zenekar, a tánctér és a tombolasorsolás. A kisebb Aradi teremben pedig azoknak érdemes foglalni, akik s csendesebb, beszélgetésre alkalmasabb termet kedvelik. A két terem a nagyajtóval mindig össze lesz nyitva.
Megközelítés: akik autóval vagy taxival érkeznek, a bejárat utcáján, azaz a Zichy Géza utcán vagy az abból nyíló mellékutcákon tudnak parkolni. A metróval érkezőknek a legközelebb eső megállók is 20 perc sétára vannak, az elég sok. A legközelebbi közösségi közlekedési megálló a 979-es,a piros 74-es és a piros 75-ös buszok Zichy utcai megállója. Innen csak 150 méter sétára van a bejárat.

A foglalás menete

Érdemes a foglaltsági rajzot megnézni, majd a zölddel jelzett székek közül választani.
A foglalásokat Major Zoltán rögzíti, tehát neki kell megírni a foglalási igényt a nexusgrafika@gmail.com email címre. Ő az igényt visszaigazolja.

A fizetés menete

Két lehetőség közül lehet választani
Vagy az itt található fizetési felületre kattintva bankkártyával lehet fizetni, vagy a 10300002-20333522-00003285 bankszámla számra kell elutalni. Mindkét esetben a közleménybe kérjük beírni, hogy „Lions bál 2020” és a „a foglaló nevét valamint a klub nevét”

Belépők

Egy belépő ára egy főre 20.000,-Ft, mely tartalmazza a teljes svédasztalos vacsora árát valamint az asztalra nyitáskor kikészített bor és víz értékét is.

Tombola

Már hagyomány, hogy a bálon tombolasorsolást tartunk. A nyeremények nagyobb részét nyert/nem nyert szelvény vásárlásával gyorsan bonyolítjuk, míg a nagyobb értékű ajándékok közvetlen húzással jutnak el a szerencsésekhez.
Nagyon várjuk tombolafelajánlásaikat, melyet idén is Gyulai Krisztina gyűjt. Ide várja a felajánlásokat: gykrisztina13@gmail.com

Várom jelentkezéseteket, idén is töltsük meg a Stefánia Palotát!

Lions barátsággal,

18. DR. JITSUHIRO YAMADA asztal
19. Gudrun INGVADOTTIR asztal

Lions bál 2020 asztalfoglalás - online fizetés

Kérjük minden adatot adjon meg.
* A fizetés megindítása elött kérjük fogadja el lions.hu adatvédelmi irányelveit
A befizetésről és a foglalásról értesítjük.