Pályázatok

Az "Év Lions Klubja" pályázat

Az "Év Lions Klubja" Pályázat

A LIONS Clubok Magyarországi Szövetség azon szándéktól vezérelve, hogy minél több eszközzel segítse a Lions Mozgalom fejlődését, az egyes klubok motivációjának erősítését, kiírja a Szövetség klubjai részére az „Év Lions Klubja” pályázatot.

A pályázatra a kluboknak a kiírásban meghatározott határidőig kell jelentkezni, bemutatva, hogy az alábbiakban felsorolt szempontokat hogyan tudták kiemelkedően teljesíteni. A szempontok együttes teljesítése nem elvárás.

A beérkezett pályázatokat a Kormányzó által felkért bizottság bírálja el.

Az „Év Lions Klubja” cím erkölcsi elismerés, amely országosan egy lions klub részére kerül kiadásra és anyagi támogatással nem párosul. További 2 klubnak a „Régió Lions Klubja” cím kerül kiadásra a pályázat keretében.

Az „Év Lions Klubja” pályázat elbírálásának szempontrendszere:

• jószolgálati akciók, programok,
  • tagbővítés (fiatal tagok bevonás előny),
  • részvétel új klub megalakításában (vagy LEO klub),
  • klub szintű aktív nemzetközi kapcsolatok,
  • saját honlap, média eszköz, közösségi oldal,
  • nemzetközi tematikus programokhoz való csatlakozás,
  • adott évben elnyert (helyi) díjak,
  • tag delegálása/részvétele a szövetség munkájába (n),
  • a Szövetség programjaiban (pl. szemszűrés, diabetes program, mindannyian mások vagyunk program) részvétel vagy azokon szervezési feladatok ellátása.

A felkért bíráló bizottság a szempontok figyelembevételekor súlyozottan veszi majd figyelembe az adott klub tagfejlesztésben, új klub alapításában valamint az informatikai átállásban végzett munkáját.

KIZÁRÓ OK: Nem pályázhat az a klub, akinek a beadási határidőt megelőző hónap utolsó napján fennálló, 50 USD-t vagy 15.000,-Ft-ot meghaladó nemzetközi vagy hazai tagdíj elmaradása van.

A pályázat győztese az elismerést a Lions évet lezáró Konvención kapja meg.

"Év Lions Klubja" megtisztelő cím birtokosa

2017-2018 – Szeged Lions Club
2016-2017 -
2015- 2016 -

Pályázatok

Országos Lions Bál - Stefánia Palota kezdés: 2019. február 02. 19:00 vége: 2019. február 03. 02:00

2019. február 2-án a Stefánia Palota ad helyet a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének éves báljának, melyre minden kedves tagunkat és támogatónkat szeretettel várunk!