Pályázatok Lions Cluboknak

Az "Év Lions Klubja" pályázat

Az "Év LIONS Klubja" Pályázat

A LIONS Clubok Magyarországi Szövetség azon szándéktól vezérelve, hogy segítse az új szlogenje a „Rászoruló világ szolgálata” fontosságát, a megvalósításért klubok motivációját emelje, kiírja a Szövetség tagjai részére az

„Év LIONS Klubja Magyarországon”

A rászoruló világ szolgálatában

pályázatot.

A pályázatra a kluboknak a kiírásban meghatározott határidőig kell jelentkezni, bemutatva, hogy az alábbiakban felsorolt szempontokat hogyan tudták kiemelkedően teljesíteni.

A szempontok együttes teljesítése nem elvárás.

A beérkezett pályázatokat a Kormányzó által felkért bizottság bírálja el.

Az „Év LIONS Klubja Magyarországon” cím erkölcsi elismerés, amely országosan egy rendes tagunk részére kerül kiadásra és anyagi támogatással nem párosul.

Az „Év LIONS Klubja Magyarországon” pályázat elbírálásának szempontrendszere:

• jószolgálati akciók, programok, a meghatározott célok közül legalább kettőben
  • tagbővítés 2023-2024 LIONS évben legalább 3 fővel (fiatal tagok bevonása előny),
  • részvétel új klub megalakításában (vagy LEO klub),
  • klub szintű aktív nemzetközi kapcsolatok,
  • saját honlap, média eszköz, közösségi oldal hatékony működtetése,
  • nemzetközi tematikus programokhoz való csatlakozás,
  • adott évben elnyert (helyi) díjak,
  • tag delegálása/részvétele a szövetség munkájába (n),
  • a Szövetség programjaiban részvétel vagy azokon szervezési feladatok ellátása,
  • a nemzetközi jelentések teljesítése és akciókról jelentés küldése
  • az új, nem nemzetközi honlap rendszer hatékony kezelésének elsajátítása és működtetése
  • aktív részvétel a LIONS Zóna tevékenységben.

A pályázat benyújtásának határideje és módja:

Határidő: 2024. április 21., vasárnap 24 óra

Benyújtás módja: A pályázatokat a klub elnökének aláírásával ellátva, szkennelt formában a kormanyzo@lions.hu e-mail címre kell benyújtani. A pályázatnak tartalmazni egy maximum 10 perc időtartamú, pps formátumú bemutató anyagot vagy filmet a tagszervezet életéről.

KIZÁRÓ OK: Nem pályázhat az a klub, akinek 2024. 03. 31-én fennálló nemzetközi vagy hazai tagdíj elmaradása van.

A pályázat győztesei az elismeréseket a 2023-2024 LIONS évet záró konvención kapják meg.

"Év Lions Klubja" megtisztelő cím birtokosa

2022-2023 - Budapest Cosmopolitan LC