Pályázatok Lions Cluboknak

Az "Év Lions Klubja" pályázat

Az "Év Lions Klubja" Pályázat

A LIONS Clubok Magyarországi Szövetség azon szándéktól vezérelve, hogy minél több eszközzel segítse a Lions Mozgalom fejlődését, az egyes klubok motivációjának erősítését, kiírja a Szövetség klubjai részére az „Év Lions Klubja” pályázatot.

A pályázatra a kluboknak a kiírásban meghatározott határidőig kell jelentkezni, bemutatva, hogy az alábbiakban felsorolt szempontokat hogyan tudták kiemelkedően teljesíteni. A szempontok együttes teljesítése nem elvárás.

A beérkezett pályázatokat a Kormányzó által felkért bizottság bírálja el.

Az „Év Lions Klubja” cím erkölcsi elismerés, amely országosan egy lions klub részére kerül kiadásra és anyagi támogatással nem párosul. További 2 klubnak a „Régió Lions Klubja” cím kerül kiadásra a pályázat keretében.

Az „Év Lions Klubja” pályázat elbírálásának szempontrendszere:

• jószolgálati akciók, programok,
  • tagbővítés (fiatal tagok bevonás előny),
  • részvétel új klub megalakításában (vagy LEO klub),
  • klub szintű aktív nemzetközi kapcsolatok,
  • saját honlap, média eszköz, közösségi oldal,
  • nemzetközi tematikus programokhoz való csatlakozás,
  • adott évben elnyert (helyi) díjak,
  • tag delegálása/részvétele a szövetség munkájába (n),
  • a Szövetség programjaiban (pl. szemszűrés, diabetes program, mindannyian mások vagyunk program) részvétel vagy azokon szervezési feladatok ellátása.
  • véradás szervezése és részvétel
  • a nemzetközi jelentések teljesítése és akciókról jelentés küldése
  • annak bemutatása, hogyan változott meg a clubélet a Vírus gondok leküzdésé érdekében.

A pályázat benyújtásának határideje és módja:

Határidő: 2021. április 24.

Benyújtás módja: A pályázatokat a klub elnökének aláírásával ellátva, PDF formában a Kormányzó hivatalos e-mail címére: Maria Keys <keysenterprisesjm@gmail.com> kérjük megküldeni.

KIZÁRÓ OK: Nem pályázhat az a klub, akinek 2021.03.31-én fennálló nemzetközi vagy hazai tagdíj elmaradása van.

A pályázat győztesei az elismeréseket 2021. május 22-én a Konvención kapják meg.

"Év Lions Klubja" megtisztelő cím birtokosa

2019-2020 - Mosonmagyaróvár LC