A Magyarországi D119 Lions Clubok listája

Lions Clubok

Lions Clubok Magyarországon

Club Elérhetőségek Adatok Közösségi odlalak
Kecskeméti Szent László Lions Club
alapítva: 1997
weblap: szentlaszlo-lions.eu
telefon: 06-30-7449423
e-mail cím: info@szentlaszlo-lons.eu
Bankszámla szám: 10915008-00000009-22830019
Bírósagi ny.v.szám: Pk.60.121/1997/22
Adószam: 18352797-1-03
Balatonlelle Lions Club weblap: balatonlelle.lions.hu
Budapest All Nations Lions Club weblap: allnations.lions.hu
Budapest Buda Lions Club weblap: buda.lions.hu
Budapest Centrál Lions Club
alapítva: 2012
weblap: central.lions.hu
telefon: 06-20-9829998
e-mail cím: kata.parkanyi@gmail.com
Budapest Első Lions Club weblap: budapest-elso.lions.hu
Budapest Klauzál LC weblap: klauzal.lions.hu
Budapest Lady Victoria Lions Club weblap: lady-victoria.lions.hu
Budapest Mozaik Lions Club weblap: mozaik.lions.hu
Budapest Royal Lions Club weblap: royal.lions.hu
Budapest Széchenyi LC weblap: szechenyi.lions.hu
Budapest Wesselényi LC weblap: wesselenyi.lions.hu
e-mail cím: pazmanyi@t-online.hu
Budapest Pestszentlőrinc Lions Club weblap: pestszentlorinc.lions.hu
Fonyód Lions Club weblap: fonyod.lions.hu
Gyöngyös Mátra Lions Club weblap: gyongyos-matra.lions.hu
Győr Arrabóna Lions Club weblap: arrabona.lions.hu
Győr Első Lions Club weblap: gyor-elso.lions.hu
Győr Patrónus Lions Club weblap: patronus.lions.hu
Kaposvár I. Lions Club weblap: kaposvar.lions.hu
Első Kecskeméti Lions Club weblap: elso-kecskemeti.lions.hu
Kecskeméti Szent István Lions Club
alapítva: 1992
weblap: szentistvan.lions.hu
Körmend Lions Club weblap: kormend.lions.hu
Miskolc Első Lions Club weblap: miskolc-elso.lions.hu
Miskolci Első Lady Lions Club weblap: miskolci-lady.lions.hu
Monor Hegyessy Lions Club weblap: monor-hegyessy.lions.hu
Mosonmagyaróvár Lions Club weblap: mosonmagyarovar.lions.hu
Nyírbátor Lions Club weblap: nyirbator.lions.hu
Első Nyíregyházi Lions Club
alapítva: 2001
weblap: nyiregyhaza.lions.hu
telefon: +3630/279-57-17
e-mail cím: liptaknyh@gmail.com
Bankszámla szám: 12042809-00128538-01200008
Adószam: 18807912-1-15
Pécs Lions Club weblap: pecs.lions.hu
Pécs-Normandia Lions Club weblap: pecs-normandia.lions.hu
Savaria Lions Club
alapítva: 1992
weblap: savaria.lions.hu
telefon: 0036309373030
e-mail cím: sule.janosrobert@upcmail.hu
Bankszámla szám: 11600006-00000000-41508811
Bírósagi ny.v.szám: Pk.60.064/1992/57
Adószam: 18886418-1-18
Sopron Lions Club
alapítva: 1990
weblap: sopron.lions.hu
e-mail cím: lionsclubsopron@gmail.com
Szeged Lions Club weblap: szeged.lions.hu
Székesfehérvári Első Lions Club weblap: szekesfehervari.lions.hu
Budapest Horizont Lions Club
alapítva: 2018
weblap: horizont.lions.hu
telefon: 06-30-7549711
Újpest-Árpád Lions Club weblap: ujpest-arpad.lions.hu
Veszprém Lions Club weblap: veszprem.lions.hu
Zalaegerszeg-Göcsej Lions Club weblap: zalaegerszeg-gocsej.lions.hu
Budapest Thomas Mann Lions Club weblap: thomas-mann.lions.hu
Budapest Cosmopolitan Lions Club
alapítva: 2014
weblap: cosmopolitan.lions.hu
Next Generation Lions Club weblap: next-generation.lions.hu
Békéscsaba Lions Club weblap: bekescsaba.lions.hu
Leo Lions Club weblap: leo.lions.hu