A Magyarországi D119 Lions Clubok listája

Lions Clubok

Lions Clubok Magyarországon

Club Elérhetőségek Adatok Közösségi odlalak
Balatonlelle Lions Club weblap: balatonlelle.lions.hu
Békéscsaba Lions Club weblap: bekescsaba.lions.hu
Budaörs Horizont Lions Club
alapítva: 2018
weblap: horizont.lions.hu
telefon: 06-30-7549711
e-mail cím: kutsch.dr@gmail.com
Bankszámla szám: OTP 11742173-26043731
Bírósagi ny.v.szám: 13-02-0007492
Adószam: 19063926113-
Budapest All Nations Lions Club weblap: allnations.lions.hu
Budapest Buda Lions Club weblap: buda.lions.hu
Budapest Centrál Lions Club
alapítva: 2012
weblap: central.lions.hu
telefon: 06-20-9829998
e-mail cím: kata.parkanyi@gmail.com
Budapest Cosmopolitan Lions Club
alapítva: 2014
weblap: cosmopolitan.lions.hu
telefon: +36302003385
Budapest Klauzál LC weblap: klauzal.lions.hu
Budapest Lady Victoria Lions Club weblap: lady-victoria.lions.hu
Budapest Mozaik Lions Club weblap: mozaik.lions.hu
Budapest Pestszentlőrinc Lions Club weblap: pestszentlorinc.lions.hu
Budapest Royal Lions Club weblap: royal.lions.hu
Budapest Széchenyi LC weblap: szechenyi.lions.hu
Budapest Thomas Mann Lions Club weblap: thomas-mann.lions.hu
Budapest Wesselényi LC weblap: wesselenyi.lions.hu
e-mail cím: pazmanyi@t-online.hu
Első Budapest-Gödöllő Lions Club
alapítva: 1989
weblap: elsobudapest-godollo.lions.hu
telefon: +36309247459
e-mail cím: elsobudapestgodolloilionsclub@gmail.com
Bankszámla szám: HU05-10103836-15147700-01005005
Bírósagi ny.v.szám: 01-02-0000011
Adószam: 19020264-1-42
Első Kecskeméti Lions Club
alapítva: 1990
weblap: elso-kecskemeti.lions.hu
telefon: +3630-225-9747
e-mail cím: elsokecskemetilionsklub@gmail.com
Első Nyíregyházi Lions Club
alapítva: 2001
weblap: nyiregyhaza.lions.hu
telefon: +3630/279-57-17
e-mail cím: liptaknyh@gmail.com
Bankszámla szám: 12042809-00128538-01200008
Adószam: 18807912-1-15
Fonyód Lions Club weblap: fonyod.lions.hu
Gyöngyös Mátra Lions Club weblap: gyongyos-matra.lions.hu
Győr Arrabóna Lions Club weblap: arrabona.lions.hu
Győr Első Lions Club weblap: gyor-elso.lions.hu
Győr Patrónus Lions Club
alapítva: 2012
weblap: patronus.lions.hu Bírósagi ny.v.szám: Pk.60.042/2012/59.
Kaposvár I. Lions Club
alapítva: 2004
weblap: kaposvar.lions.hu
telefon: 303964411
e-mail cím: lisziagi63@freemail.hu
Bankszámla szám: 10918001-00000089-24230002
Bírósagi ny.v.szám: 14-01-2488
Adószam: 18773880-1-14
Kecskeméti Szent István Lions Club
alapítva: 1992
weblap: szentistvan.lions.hu
Kecskeméti Szent László Lions Club
alapítva: 1997
weblap: szentlaszlo-lions.eu
telefon: 06-30-7449423
e-mail cím: info@szentlaszlo-lons.eu
Bankszámla szám: 10915008-00000009-22830019
Bírósagi ny.v.szám: Pk.60.121/1997/22
Adószam: 18352797-1-03
Körmend Lions Club weblap: kormend.lions.hu
Leo Lions Club weblap: leo.lions.hu
Lions Club Sopron
alapítva: 1990
weblap: sopron.lions.hu
e-mail cím: lionsclubsopron1990@gmail.com
Bankszámla szám: 116340070488600034000001
Adószam: 19113674-1-08
Miskolc Első Lions Club weblap: miskolc-elso.lions.hu
Miskolci Első Lady Lions Club weblap: miskolci-lady.lions.hu
Monor Hegyessy Lions Club
alapítva: 1993
weblap: monor-hegyessy.lions.hu
telefon: +36-20-913-3704
e-mail cím: peter.hegely@gmail.com
Mosonmagyaróvár Lions Club
alapítva: 1992
weblap: mosonmagyarovar.lions.hu
telefon: 06-30-8664512
e-mail cím: katalin0105@gmail.com
Bankszámla szám: 58600252-10009127
Bírósagi ny.v.szám: P.k.T.KH.61.051/1992.
Adószam: 19110152-1-08
New Generation Lions Club weblap: new-generation.lions.hu
Nyírbátor Lions Club weblap: nyirbator.lions.hu
Pécs Lions Club weblap: pecs.lions.hu
Pécs-Normandia Lions Club weblap: pecs-normandia.lions.hu
Savaria Lions Club
alapítva: 1992
weblap: savaria.lions.hu
telefon: 06-30-9373030
e-mail cím: sule.janosrobert@upcmail.hu
Bankszámla szám: 11600006-00000000-41508811
Bírósagi ny.v.szám: Pk.60.064/1992/57
Adószam: 18886418-1-18
Szeged Első Lions Club
alapítva: 2001
weblap: szeged-elso.lions.hu Adószam: 18468809-1-06
Székesfehérvári Első Lions Club weblap: szekesfehervari.lions.hu
Újpest-Árpád Lions Club weblap: ujpest-arpad.lions.hu
Veszprém Lions Club weblap: veszprem.lions.hu
Zalaegerszeg-Göcsej Lions Club weblap: zalaegerszeg-gocsej.lions.hu