LIONS Békeposzter pályázat

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége a 2022. évben ismét meghirdeti a nemzetközi Lions békeposzter pályázat hazai versenyét.

A nemzetközi rajzpályázat kiírója: Lions Clubs International (www.lionsclubs.org)

A pályázat címe: "Lead with Compassion" - "Az együttérzés ereje"

„Children know how powerful compassion can be. They’re often able to express this feeling more openly than adults. This year, we invite young people to explore and visually express the peaceful future that compassionate leadership brings.”

"A gyerekek ismerik az együttérzés erejét. Gyakran jobban ki tudják fejezni empátiájukat, mint a felnőttek. Kérünk Benneteket, fessétek le nekünk azt a békés jövőt, melyet az együttérzés vezette cselekvés hozhat el számunkra."

Részvételi korhatár: 11-13 év (2008. november 16. és 2011. november 15. között született fiatalok)

Rajzok kormányzósághoz való eljuttatásának határideje: 2022. november 20.

Postacím: Lions Clubok Magyarországi Szövetsége, 1065 Budapest, Podmaniczky u. 16. fsz. 6.

Az országos verseny fődíja: 50.000 Ft értékű nyeremény

A részletes pályázati feltételekről a csatolt dokumentumban olvashatnak!

A 2020-2021-es pályázat eredményei (bővebben a csatolt dokumentumban):

I. helyezett:

• VARGA MARTIN, Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu, tanár: Karácsony Krisztina

II. helyezett:

• KOPASZ DORINA PATRICIA, SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, tanár:Fodor Éva

III. helyezett:

• ÁRKI VERONIKA, Csillagfürt Fejlesztő és Művészeti Iskola, Monor, tanár: Tóthné Anka Margit

Lions szövetség eseményei

11732002-23568132