hírek

Lions szövetség hírek

Felszabadultak helyek a Kormányzói Bálra!

Telt házas Kormányzói Bálra készül a Szövetség, de mivel egy asztal felszabadult, az utolsó székek még elcsíphetők!

Jól haladnak a február 17-i országos bál előkészületei! Minden jel arra mutat, hogy több, mint 200 fővel telt házas rendezvény vár ránk, idén először pedig a bálunk nemzetközi jelleget is ölt. Nem csak Dr. Patti Hill nemzetközi elnök tiszteli meg személyes jelenlétével a jótékonysági bálunkat, de 10 országból mintegy 40 fő külföldi vendéget is fogadunk e nagyszerűnek ígérkező rendezvényünkön.

A helyek gyorsan elfogytak, egy asztal most viszont felszabadult, így aki eddig nem jelentkezett, most még jó eséllyel foglalhat helyet!

Éljetek a last minute lehetőséggel, gyertek és töltsünk együtt egy felejthetetlen estét!

A bál linkje, ahol a fizetési és szobafoglalási felületek is elérhetők:

Ne felejtsétek, továbbra is várjuk a tombola felajánlásokat is, ezzel kapcsolatos részletek is a fenti linken érhetők el.